Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image

Fietsbegeleiders gezocht!

Een aantal keren per week maken onze leerlingen van campus Wervik de verplaatsing van school naar Sportcentrum De Pionier en terug. Zo kunnen wij hen de lessen Lichamelijke Opvoeding in ideale omstandigheden en in een volledig uitgeruste infrastructuur laten beleven.

De verplaatsingen gebeuren per fiets. De school stelt hier zelf een aantal fietsen voor ter beschikking. Omdat het niet evident is je met een (grote) groep leerlingen per fiets te verplaatsen (de ene kan al wat beter fietsen dan de andere) en wij vanzelfsprekend ook de veiligheid van onze leerlingen willen garanderen, zijn wij op zoek naar een aantal ouders/grootouders die de verplaatsingen wekelijks mee willen begeleiden.

Voor volgende tijdstippen zoeken wij een extra begeleider voor de rit van school naar De Pionier:

  • Op dinsdag om 10u05
  • Op woensdag om 10u05
  • Op donderdag om 8u15
  • Op donderdag om 10u05
  • Op donderdag om 14u35

Voor volgende tijdstippen zoeken wij een extra begeleider voor de rit van De Pionier terug naar school:

  • Op dinsdag om 11u35
  • Op woensdag om 11u35
  • Op donderdag om 9u35
  • Op donderdag om 11u35
  • Op donderdag om 16u00

Wie bereid is om als vrijwilliger wekelijks één of meerdere ritjes te begeleiden kan zich aanbieden via mail (wervik@grenslandscholen.be) of via het nummer 056/311859.

Onze lieve leerlingen zijn jullie alvast van harte dankbaar!

Download de brief: 2016-3-17 Extra begeleiders per fiets

image_print
Dit werd gepost op donderdag, maart 17th, 2016 omstreeks 10:27